Lombardy >
Montalto Pavese
Montalto Pavese otelleri ve daireleri, Montalto Pavese'deki tüm konaklama tesisleri
Agriturismo Mezzaluna Otel
Localita Casa Tacconi 1, Montalto Pavese, İtalya
Agriturismo Mezzaluna Otel Montalto Pavese, Madonna del Vento'den 2 km uzaklıkta bulunan 3 yıldızlı konaklama tesisidir. Tesis içinde otopark mevcuttur.
Montalto Pavese'deki önerilen oteller
Agriturismo Cella Di Montalto Pavese
Localita Cella, 17, Montalto Pavese, İtalya
Castello Belcredi'a 11 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan Agriturismo Cella Di Montalto Pavese, bahçe manzarasına sahip konaklama imkanı sunmaktadır. Bu tesiste 8 oda bulunmaktadır.
Mükemmel
(19 yorum)
Ampio Appartamento Centro Storico - Famiglie
Via Castello, 9, Montalto Pavese, İtalya
Madonna del Vento'dan sadece 1 km mesafedeki Ampio Appartamento Centro Storico - Famiglie Montalto Pavese, bahçe manzaralı odalar sunmaktadır. Bu 2 yatak odalı dairede ufak mutfak ve 1 banyo odası…
Mükemmel
(26 yorum)