Lombardy >
Calvagese Della Riviera
Calvagese Della Riviera otelleri ve daireleri, Calvagese Della Riviera'deki tüm konaklama tesisleri
Qc Grand Hotel Villa Arzaga Garda Spa & Golf
Via Arzaga, 1, Calvagese Della Riviera, İtalya
Calvagese Della Riviera şehrinde Castello di Drugolo'a 1 km uzaklıkta yer alan Qc Grand Hotel Villa Arzaga Garda Spa & Golf, yüzme havuzu sunmaktadır. Palazzo Arzaga Golf Sahası yakınında konumlanan…
La Mia Dolce Vita
9 Piazza Municipio, Calvagese Della Riviera, İtalya
Calvagese Della Riviera şehrinin merkezinden en fazla 1 km uzaklıkta bulunan La Mia Dolce Vita şehir manzaralı konuk odalarını sunar. Otel bünyesinde özel bir kasa, berber dükkanı bulunmaktadır.
Villa Leonardo
Via Foere, 2, Calvagese Della Riviera, İtalya
Archaeological Museum of Sabbia Valley'den 6 km uzaklıkta bulunan 3 yıldızlı Villa Leonardo Calvagese Della Riviera'de barbekü imkanları, golf kursları mevcuttur. MarteS - Museo d'Arte Sorlini'ın…
Calvagese Della Riviera'deki önerilen oteller
Daha fazla göster + Daha az -
Villa Mocasina - 25 M Pool
8 Via Italia, Calvagese Della Riviera, İtalya
Palazzo Arzaga Golf Sahası'dan 3 kilometre mesafede bulunan Villa Mocasina - 25 M Pool, teras ile 3 yatak odalı bir tesistir. Yemek pişirme olanaklarına sahip tam donanımlı mutfağa yanı sıra…
Il Giardino Degli Ulivi Daire
Via 1º Maggio, 1, Calvagese Della Riviera, İtalya
Il Giardino Degli Ulivi Daire dairesi, Chiesa di San Pietro in Lucone'a yaklaşık 4 km uzaklıktadır. IL GIOCABOSCO di Sartori Michela ve MarteS - Museo d'Arte Sorlini'a arabayla birkaç dakikada…
Mükemmel
(7 yorum)