Cesano Maderno
Cesano Maderno ξενοδοχεία και ενοικιαζόμενα διαμερίσματα, όλα τα καταλύματα σε Cesano Maderno
Ξενοδοχεία 4 αστέρων σε Cesano Maderno
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
As Hotel Dei Giovi
Via Manzoni 99, Cesano Maderno, Ιταλία
Έχοντας θέα στον κήπο, το As Hotel Dei Giovi Cesano Maderno 4 αστέρων απέχει σχεδόν 3 χλμ. απόσταση από το Μουσείο Scalvini. Αυτό το ξενοδοχείο έχει 210 δωμάτια και παρέχει εστιατόριο.
Casa La Ringhera
Via Bernardino Luini 2/B, Casa Di Corte, Pian Terreno, Cesano Maderno, Ιταλία
Το ξενοδοχείο Casa La Ringhera Cesano Maderno 4 αστέρων, που απέχει 25 λεπτά με τα πόδια από το Δάσος των Δρυών, διαθέτει χώρο για ηλιοθεραπεία, χώρο για πικ-νικ και γήπεδο γκολφ. Ο ξενώνας βρίσκεται…
Ξενοδοχεία 3 αστέρων σε Cesano Maderno
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
Groane Hotel Residence
Via Marconato, Cesano Maderno, Ιταλία
Το Groane Hotel Residence Cesano Maderno 3 αστέρων διαθέτει αποθήκευση αποσκευών και εστιατόριο και απέχει 3 χλμ. από φυσικά αξιοθέατα όπως το Πάρκο Borromeo. Μένοντας εδώ μπορείτε να έχετε Wi-Fi σε…
Hotel San Carlo
Via Friuli 41, Cesano Maderno, Ιταλία
Το Hotel San Carlo Cesano Maderno 3 αστέρων παρέχει 17 δωμάτια. Oasi Lipu Cesano Maderno βρίσκεται σε απόσταση 17 λεπτών με τα πόδια και το Ανάκτορο Palazzo Arese Borromeo σχεδόν 1 χλμ.
Προτεινόμενα ξενοδοχεία σε Cesano Maderno
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
- Appartamento Nuovo E Moderno
- Appartamento Vicino Alla Stazione, Milano Cadorna 20 Min In Treno
- Casamanu Διαμέρισμα
- Bed & Brioches Borromeo Bed and Breakfast
- B&B Isabella Home 3 Camere Private In Appartamento Condiviso
- Lenimar Apartments Milano
- La "Casetta" Tra Milano, Monza E I Laghi Di Como E Lecco
- La Casetta
- Appartamento Taverna Open Space Con Ingresso Indipendente
- Villa Girasole
- Beddy & Breakfast 2 - Il Cortino Διαμέρισμα
- Red House Ξενοδοχείο
- La Casa Di Antoine Διαμέρισμα
- Alloggi Vitale
- Residence Borromeo
- Casa Nonnafarfalla - Casa Vacanze
- Bbrg'S Home: Cesano Maderno
- Ignazio Casa Διαμέρισμα
- Appartamento Antolina
- Casa Tito - Accogliente Monolocale A Due Passi Dalla Stazione
- Villibera - Design Villa With Spa, Cinema, Gym And Game Room
- Casa Alessio - Elegante Appartamento Nel Cuore Di Cesano Maderno
- Elf'S House Βίλα
The Space - Cesano Maderno
Via Istria, 8, Cesano Maderno, Ιταλία
Το διαμέρισμα The Space - Cesano Maderno απέχει περίπου 1 χλμ. από το Ανάκτορο Palazzo Arese Borromeo.
Bilo Da Vera: Come A Casa! Ξενοδοχείο
Via Alessandro Volta 10, Cesano Maderno, Ιταλία
Το Bilo Da Vera: Come A Casa! Ξενοδοχείο, τοποθετημένο 25 χλμ. μακριά από το αεροδρόμιο Μιλάνο Λινάτε, προσφέρει υπηρεσία σιδερώματος και παροχές σιδερώματος. Παρέχει δωρεάν Wi-Fi σε όλα τα δωμάτια.
Εξαιρετκό
(20 σχόλια)